Drodzy Państwo!

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Karmanowicach zwraca się z prośbą o wpłaty na komitet rodzicielski na rok szkolny 2023/2024.

 Kwota, podobnie jak w ubiegłych latach to:

  • 40 zł na pierwsze dziecko z rodziny,
  • 30 zł na drugie dziecko
  • każde następne dziecko jest zwolnione ze składki

 Przypominamy, że składki te są dobrowolneale aby móc sfinansować imprezy szkolne i nagrody w konkursach potrzebujemy Państwa wsparcia. Jeżeli ktoś z Państwa chciałby wesprzeć nasze dzieci większą kwotą lub przekazać darowiznę to również można dokonać wpłaty na podane konto.

Bank Spółdzielczy w Nałęczowie

80 8733 0009 0000 0417 2000 0010

z dopiskiem "Komitet Rodzicielski oraz imię, nazwisko i klasa ucznia”

lub u pani sekretarki w godzinach pracy sekretariatu

Dzięki tym wpłatom możemy wspierać i nagradzać nasze dzieci a także zachęcać  uczniów naszej szkoły do większej aktywności. Każda wpłacona złotówka trafi z powrotem do naszych dzieci pod różnymi postaciami takimi jak: nagrody na zakończenie roku szkolnego,zajęcia kulinarne z kołem gospodyń wiejskich w Karmanowicach, pieczenie pierniczków, nagrody w konkursach szkolnych, nagrody za konkursy świąteczne i z rożnych innych okazji, upominki z okazji świąt wielkanocnych, dofinansowania do wycieczek, zakup drobnych produktów spożywczych na różne okazje(kiełbaski, cukierki, czekolady).

Niestety, po prawie dwóch miesiącach nowego roku szkolnego stan wpłat jest niezadowalający – wpłynęło jedynie 2 (słownie dwie) wpłaty ze wszystkich 10 oddziałów klasowych.

Za każdą wpłatę bardzo dziękujemy i zapewniamy, że wszystkie pieniądze zostaną przekazane dzieciom w postaci dofinansowania szkolnych imprez kulturalnych i nagród w szkolnych konkursach.

Pozdrawiamy wszystkich serdecznie!

Gdyby ktoś z Państwa chciał się z nami skontaktować to podajemy e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zachęcamy do kontaktu w sprawach bieżących, a także konstruktywnych pomysłów na przyszłość.

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej  w Karmanowicach